Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCS1206BKE82K5
RNCS1206BKE82K5
RNCS1206BKE82K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCS1206BKE82K5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCS1206BKE82K5
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 82.5K OHM 0.1% 1/8W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero RNCS1206BKE82K5 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 82.5K OHM 0.1% 1/8W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 706822 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNCS, RNCH Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Sarja RNCS
paneeli tila 82.5 kOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 82.5 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Sävellys Thin Film