Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RNCS2010CTC4R70
RNCS2010CTC4R70
RNCS2010CTC4R70
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNCS2010CTC4R70 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNCS2010CTC4R70
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.7 OHM 0.25% 1/4W 2010
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RNCS2010CTC4R70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.7 OHM 0.25% 1/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4350 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNCS, RNCH Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.25%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 2010
Koko / Dimension 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) Sarja RNCS
paneeli tila 4.7 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric)
Muut nimet RNCS 57 T2 4.7 0.25% R