Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNF12BTE10K0
RNF12BTE10K0
RNF12BTE10K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNF12BTE10K0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNF12BTE10K0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10K OHM 1/2W .1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero RNF12BTE10K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10K OHM 1/2W .1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 209668 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm) Sarja RNF
paneeli tila 10 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RN 1/2 T9 10K 0.1% R