Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNF12JTD390R
RNF12JTD390R
RNF12JTD390R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNF12JTD390R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNF12JTD390R
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 390 OHM 1/2W 5% AXIAL
Product parameter
Osa numero RNF12JTD390R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 390 OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2962143 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm) Sarja RNF
paneeli tila 390 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RN 1/2 T1 390 5% R