Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNF14BAE63K4
RNF14BAE63K4
RNF14BAE63K4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNF14BAE63K4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNF14BAE63K4
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 63.4K OHM 1/4W .1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero RNF14BAE63K4 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 63.4K OHM 1/4W .1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 342210 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Sarja RNF
paneeli tila 63.4 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RN 1/4 T9 63.4K 0.1% T