Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNF14BTE1K72
RNF14BTE1K72
RNF14BTE1K72
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNF14BTE1K72 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNF14BTE1K72
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.72K OHM 1/4W .1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RNF14BTE1K72 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.72K OHM 1/4W .1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 433674 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Sarja RNF
paneeli tila 1.72 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RN 1/4 T9 1.72K 0.1% R