Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNF14FTE806R
RNF14FTE806R
RNF14FTE806R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNF14FTE806R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNF14FTE806R
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 806 OHM 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
Osa numero RNF14FTE806R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 806 OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1579687 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Sarja RNF
paneeli tila 806 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RN 1/4 T9 806 1% R