Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNF14JTD820K
RNF14JTD820K
RNF14JTD820K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNF14JTD820K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNF14JTD820K
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 820K OHM 1/4W 5% AXIAL
Product parameter
Osa numero RNF14JTD820K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 820K OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3870094 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Sarja RNF
paneeli tila 820 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RN 1/4 T1 820K 5% R