Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNF18BTE1K21
RNF18BTE1K21
RNF18BTE1K21
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNF18BTE1K21 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNF18BTE1K21
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.21K OHM 1/8W 0.1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RNF18BTE1K21 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.21K OHM 1/8W 0.1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 309873 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) Sarja RNF
paneeli tila 1.21 kOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.21 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film