Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNF18JTD82R0
RNF18JTD82R0
RNF18JTD82R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNF18JTD82R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNF18JTD82R0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 82 OHM 1/8W 5% AXIAL
Product parameter
Osa numero RNF18JTD82R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 82 OHM 1/8W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4258700 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) Sarja RNF
paneeli tila 82 Ohms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RN 1/8 T1 82 5% R