Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNMF12FTC2K21
RNMF12FTC2K21
RNMF12FTC2K21
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNMF12FTC2K21 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNMF12FTC2K21
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.21K OHM 1/2W 1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RNMF12FTC2K21 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.21K OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3655178 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Sarja RNMF
paneeli tila 2.21 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RNM 1/2 T2 2.21K 1% R
RNM 1/2 T2 2.21K 1% R-ND