Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNMF12FTD1K24
RNMF12FTD1K24
RNMF12FTD1K24
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNMF12FTD1K24 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNMF12FTD1K24
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.24K OHM 1/2W 1% AXIAL
Product parameter
Osa numero RNMF12FTD1K24 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.24K OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4355432 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Sarja RNMF
paneeli tila 1.24 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RNM 1/2 T1 1.24K 1% R
RNM 1/2 T1 1.24K 1% R-ND