Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNMF12FTD4K32
RNMF12FTD4K32
RNMF12FTD4K32
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNMF12FTD4K32 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNMF12FTD4K32
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.32K OHM 1/2W 1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero RNMF12FTD4K32 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.32K OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3029336 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Sarja RNMF
paneeli tila 4.32 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RNMF12FTD4K32CT Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 4.32 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film