Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNMF12FTD681K
RNMF12FTD681K
RNMF12FTD681K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNMF12FTD681K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNMF12FTD681K
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 681K OHM 1/2W 1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Osa numero RNMF12FTD681K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 681K OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5116461 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Sarja RNMF
paneeli tila 681 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RNMF 1/2 T1 681K 1% R
RNMF 1/2 T1 681K 1% R-ND