Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNMF14FTC51R0
RNMF14FTC51R0
RNMF14FTC51R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNMF14FTC51R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNMF14FTC51R0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51 OHM 1/4W 1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero RNMF14FTC51R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51 OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5280808 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) Sarja RNMF
paneeli tila 51 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W