Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNMF14FTD226R
RNMF14FTD226R
RNMF14FTD226R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNMF14FTD226R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNMF14FTD226R
Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 226 OHM 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
Osa numero RNMF14FTD226R Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 226 OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3697522 pcs Tietolomake RNF, RNMF SeriesResistor Packaging Spec
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.25W, 1/4W Jännite - Breakdown Axial
Paksuus (Max) ±100ppm/°C Koko / Dimension 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Sarja RNMF RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Polarisaatio Axial Muut nimet RNM 1/4 T1 226 1% R
RNM 1/4 T1 226 1% R-ND