Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNMF14FTD4K42
RNMF14FTD4K42
RNMF14FTD4K42
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNMF14FTD4K42 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNMF14FTD4K42
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.42K OHM 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
Osa numero RNMF14FTD4K42 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.42K OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2853004 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) Sarja RNMF
paneeli tila 4.42 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RNM 1/4 T1 4.42K 1% R
RNM 1/4 T1 4.42K 1% R-ND