Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RNS2JTD4K30
RNS2JTD4K30
RNS2JTD4K30
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RNS2JTD4K30 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RNS2JTD4K30
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.3K OHM 2W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero RNS2JTD4K30 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.3K OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1025764 pcs Tietolomake RNS Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.335" L (2.80mm x 8.50mm) Sarja RNS
paneeli tila 4.3 kOhms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.3 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:RNS2K0
  • valmistajat:Ohmite
  • Kuvaus:POT 2K OHM 300W WIREWOUND LINEAR