Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RPC1210JT8K20
RPC1210JT8K20
RPC1210JT8K20
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RPC1210JT8K20 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RPC1210JT8K20
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 8.2K OHM 5% 1/2W 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RPC1210JT8K20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 8.2K OHM 5% 1/2W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 743908 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRPC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 1210
Koko / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) Sarja RPC
paneeli tila 8.2 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film