Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RSF12GB680R
RSF12GB680R
RSF12GB680R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSF12GB680R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSF12GB680R
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 680 OHM 1/2W 2% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero RSF12GB680R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 680 OHM 1/2W 2% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1428491 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±2%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Sarja RSF
paneeli tila 680 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RS 1/2 680 2% A
RS 1/2 680 2% A-ND
RS1/26802%A
RS1/26802%A-ND
RS1/2680GA
RS1/2680GA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 680 Ohms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film