Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RSF12JT11K0
RSF12JT11K0
RSF12JT11K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSF12JT11K0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSF12JT11K0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 11K OHM 1/2W 5% AXIAL
Product parameter
Osa numero RSF12JT11K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 11K OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3804315 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Sarja RSF
paneeli tila 11 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RS 1/2 11K 5% R
RS 1/2 11K 5% R-ND
RS1/211K5%R
RS1/211K5%R-ND
RS1/211KJR
RS1/211KJR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 11 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film