Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RSF12JT160R
RSF12JT160R
RSF12JT160R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSF12JT160R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSF12JT160R
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 160 OHM 1/2W 5% AXIAL
Product parameter
Osa numero RSF12JT160R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 160 OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4244725 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Sarja RSF
paneeli tila 160 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RS 1/2 160 5% R
RS 1/2 160 5% R-ND
RS1/21605%R
RS1/21605%R-ND
RS1/2160JR
RS1/2160JR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 160 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film