Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RSF1JT1R00
RSF1JT1R00
RSF1JT1R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSF1JT1R00 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSF1JT1R00
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1 OHM 1W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero RSF1JT1R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1920480 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) Sarja RSF
paneeli tila 1 Ohms Virta (wattia) 1W