Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RSMF12JTR390
RSMF12JTR390
RSMF12JTR390
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSMF12JTR390 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSMF12JTR390
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.39 OHM 1/2W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RSMF12JTR390 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.39 OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4754736 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) Sarja RSMF
paneeli tila 390 mOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RSM 1/2 0.39 5% R
RSM 1/2 0.39 5% R-ND