Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RSMF1JBR560
RSMF1JBR560
RSMF1JBR560
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSMF1JBR560 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSMF1JBR560
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.56 OHM 1W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero RSMF1JBR560 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.56 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2001542 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Sarja RSMF
paneeli tila 560 mOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RSM 1 0.56 5% A
RSM 1 0.56 5% A-ND