Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RSMF1JT27R0
RSMF1JT27R0
RSMF1JT27R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSMF1JT27R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSMF1JT27R0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 27 OHM 1W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
25000 pcs62500 pcs125000 pcs
Product parameter
Osa numero RSMF1JT27R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 27 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3192283 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Sarja RSMF
paneeli tila 27 Ohms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RSMF 1 27 5% R