Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RSMF1JTR430
RSMF1JTR430
RSMF1JTR430
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSMF1JTR430 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSMF1JTR430
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.43 OHM 1W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero RSMF1JTR430 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.43 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2068592 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Sarja RSMF
paneeli tila 430 mOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RSMF1JTR430CT Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 430 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film