Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RSMF2JBR270
RSMF2JBR270
RSMF2JBR270
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSMF2JBR270 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSMF2JBR270
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.27 OHM 2W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero RSMF2JBR270 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.27 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1290400 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) Sarja RSMF
paneeli tila 270 mOhms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RSMF 2 0.27 5% A