Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RSMF3JT240R-C1
RSMF3JT240R-C1
RSMF3JT240R-C1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSMF3JT240R-C1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSMF3JT240R-C1
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 240 OHM 3W 5% AXIAL
Product parameter
Osa numero RSMF3JT240R-C1 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 240 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 850945 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Sarja RSMF
paneeli tila 240 Ohms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Yksityiskohtainen kuvaus 240 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film