Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RSMF5JT51R0
RSMF5JT51R0
RSMF5JT51R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSMF5JT51R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSMF5JT51R0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51 OHM 5W 5% AXIAL
Product parameter
Osa numero RSMF5JT51R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51 OHM 5W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 249747 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm) Sarja RSMF
paneeli tila 51 Ohms Virta (wattia) 5W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RSMF 5 51 5% R