Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > SM2615FB1R80
SM2615FB1R80
SM2615FB1R80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM2615FB1R80 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM2615FB1R80
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.8 OHM 1% 1W 2615
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero SM2615FB1R80 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.8 OHM 1% 1W 2615 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 137975 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2615
Koko / Dimension 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm) Sarja SM
paneeli tila 1.8 Ohms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 2615 J-Lead
Muut nimet SM 1 1.8 1% B
SM11.81%B
SM11.81%B-ND