Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > SM2615FT619R
SM2615FT619R
SM2615FT619R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM2615FT619R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM2615FT619R
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 619 OHM 1% 1W 2615
Product parameter
Osa numero SM2615FT619R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 619 OHM 1% 1W 2615 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 139489 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±20ppm/°C Toimittaja Device Package 2615
Koko / Dimension 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm) Sarja SM
paneeli tila 619 Ohms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2615 J-Lead
Muut nimet SM 1 619 1% R