Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > SM4124JT62R0
SM4124JT62R0
SM4124JT62R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM4124JT62R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM4124JT62R0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 62 OHM 5% 2W 4124
(Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
Product parameter
Osa numero SM4124JT62R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 62 OHM 5% 2W 4124 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 158192 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±20ppm/°C Toimittaja Device Package 4124
Koko / Dimension 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm) Sarja SM
paneeli tila 62 Ohms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4124 J-Lead
Muut nimet SM 2 62 5% R
SM2625%R
SM2625%R-ND