Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > SM4527JT15L0
SM4527JT15L0
SM4527JT15L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM4527JT15L0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM4527JT15L0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.015 OHM 5% 2W 4527
(Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
Product parameter
Osa numero SM4527JT15L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.015 OHM 5% 2W 4527 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 139577 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 4527
Koko / Dimension 0.476" L x 0.272" W (12.10mm x 6.90mm) Sarja SM
paneeli tila 15 mOhms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4527 J-Lead
Muut nimet SM 2A 0.015 5% R