Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > SM6227FB10R0
SM6227FB10R0
SM6227FB10R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM6227FB10R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM6227FB10R0
Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 10 OHM 1% 3W 6227
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero SM6227FB10R0 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES SMD 10 OHM 1% 3W 6227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 115007 pcs Tietolomake SM, SMH SeriesResistor Packaging Spec
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 3W Jännite - Breakdown 6227
Paksuus (Max) ±100ppm/°C Koko / Dimension 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Sarja SM RoHS-tila Bulk
Polarisaatio 6227 J-Lead Muut nimet SM 3 10 1% B