Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > SM6227FT57R6
SM6227FT57R6
SM6227FT57R6
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM6227FT57R6 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM6227FT57R6
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 57.6 OHM 1% 3W 6227
Product parameter
Osa numero SM6227FT57R6 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 57.6 OHM 1% 3W 6227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 115620 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±20ppm/°C Toimittaja Device Package 6227
Koko / Dimension 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm) Sarja SM
paneeli tila 57.6 Ohms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6227 J-Lead
Muut nimet SM 3 57.6 1% R