Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > SM6227JT12R0
SM6227JT12R0
SM6227JT12R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM6227JT12R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM6227JT12R0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 12 OHM 5% 3W 6227
(Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
Product parameter
Osa numero SM6227JT12R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 12 OHM 5% 3W 6227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 114721 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±20ppm/°C Toimittaja Device Package 6227
Koko / Dimension 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm) Sarja SM
paneeli tila 12 Ohms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6227 J-Lead
Muut nimet SM 3 12 5% R
SM3125%R
SM3125%R-ND