Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > SM8035FT5R00
SM8035FT5R00
SM8035FT5R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SM8035FT5R00 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SM8035FT5R00
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 5 OHM 1% 4W 8035
(Yhdysvaltain dollareina)
350 pcs700 pcs1050 pcs
2450 pcs8750 pcs17500 pcs
Product parameter
Osa numero SM8035FT5R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 5 OHM 1% 4W 8035 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 125660 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 8035
Koko / Dimension 0.827" L x 0.350" W (21.00mm x 8.90mm) Sarja SM
paneeli tila 5 Ohms Virta (wattia) 4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8035 J-Lead
Muut nimet SM8035FT5R00TR Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.377" (9.57mm) ominaisuudet Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 5 Ohms ±1% 4W Chip Resistor 8035 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound