Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > TR100FBD4R00
TR100FBD4R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TR100FBD4R00 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TR100FBD4R00
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4 OHM 100W 1% TO247-2
(Yhdysvaltain dollareina)
105 pcs
Product parameter
Osa numero TR100FBD4R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4 OHM 100W 1% TO247-2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13338 pcs Tietolomake TR Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package TO-247
Koko / Dimension 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm) Sarja TR
paneeli tila 4 Ohms Virta (wattia) 100W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-247-2
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.825" (20.96mm)
ominaisuudet Moisture Resistant, Non-Inductive Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 4 Ohms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Sävellys Thick Film