Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > TR20JBX1R00
TR20JBX1R00
TR20JBX1R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TR20JBX1R00 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TR20JBX1R00
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1 OHM 20W 5% TO220
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero TR20JBX1R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1 OHM 20W 5% TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 37881 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecTR Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package TO-220
Koko / Dimension 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm) Sarja TR
paneeli tila 1 Ohms Virta (wattia) 20W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-220-2
Muut nimet TR 20 1 5% B