Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > WCB5JBR220
WCB5JBR220
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WCB5JBR220 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WCB5JBR220
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.22 OHM 5W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero WCB5JBR220 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.22 OHM 5W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 99846 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecWCB, WCBF, NWCB Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm) Sarja WCB
paneeli tila 220 mOhms Virta (wattia) 5W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 220 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sävellys Wirewound