Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > WW10JT3K00
WW10JT3K00
WW10JT3K00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WW10JT3K00 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WW10JT3K00
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3K OHM 10W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero WW10JT3K00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3K OHM 10W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 79824 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±20ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm) Sarja WW
paneeli tila 3 kOhms Virta (wattia) 10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 3 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sävellys Wirewound