Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > WW12JTR750
WW12JTR750
WW12JTR750
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WW12JTR750 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WW12JTR750
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.75 OHM 0.4W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero WW12JTR750 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.75 OHM 0.4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 174966 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±90ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm) Sarja WW
paneeli tila 750 mOhms Virta (wattia) 0.4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet WW H 0.75 5% R