Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > WW1JT51R0
WW1JT51R0
WW1JT51R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta WW1JT51R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero WW1JT51R0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51 OHM 1W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero WW1JT51R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 254814 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±20ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm) Sarja WW
paneeli tila 51 Ohms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet WW 1 51 5% R
WW1515%R
WW1515%R-ND