Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Card Edge -liittimet - reunalistaliittimet > ACB50DHAS
ACB50DHAS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ACB50DHAS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ACB50DHAS
Valmistaja Sullins Connector Solutions
Kuvaus CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero ACB50DHAS Valmistaja Sullins Connector Solutions
Kuvaus CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3316 pcs Tietolomake xxBxxDHxx (DHA, DHB) Drawing.050” Edgecards Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät päättyminen Solder, Staggered
Sarja - Lukea ääneen Dual
Piki 0.050" (1.27mm) Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C Rivien 2
Lukumäärä positiot / Bay / Row 50 Joitakin paikkoja 100
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle Material - Insulation Polyphenylene Sulfide (PPS)
Valmistajan toimitusaika 3 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
sukupuoli Female laippa Ominaisuus Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
ominaisuudet - Yhteydenotto Tyyppi Hairpin Bellows
Yhteydenotto Material Beryllium Copper Yhteydenotto Finish Paksuus 30.0µin (0.76µm)
Yhteydenotto Finish Gold Väri Black
Korttityyppi Non Specified - Dual Edge Card Paksuus 0.062" (1.57mm)