Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Card Edge -liittimet - reunalistaliittimet > FMB50DYRN
FMB50DYRN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FMB50DYRN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FMB50DYRN
Valmistaja Sullins Connector Solutions
Kuvaus CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero FMB50DYRN Valmistaja Sullins Connector Solutions
Kuvaus CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3257 pcs Tietolomake xxBxxDYRx DrawingHigh Density Card Edge Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät päättyminen Solder
Sarja - Lukea ääneen Dual
Piki 0.050" (1.27mm) Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Rivien 2
Lukumäärä positiot / Bay / Row 50 Joitakin paikkoja 100
Asennustyyppi Board Edge, Straddle Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Insulation Polyphenylene Sulfide (PPS) Valmistajan toimitusaika 3 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant sukupuoli Female
laippa Ominaisuus - ominaisuudet Card Extender
Yhteydenotto Tyyppi Cantilever Yhteydenotto Material Spinodal
Yhteydenotto Finish Paksuus 30.0µin (0.76µm) Yhteydenotto Finish Gold
Väri Black Korttityyppi Non Specified - Dual Edge
Card Paksuus 0.062" (1.57mm)