PEC15SFDN
PEC15SFDN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PEC15SFDN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PEC15SFDN
Valmistaja Sullins Connector Solutions
Kuvaus CONN HEADER .100 SINGL STR 15POS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero PEC15SFDN Valmistaja Sullins Connector Solutions
Kuvaus CONN HEADER .100 SINGL STR 15POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 69729 pcs Tietolomake P(G,R,A)xCxxSxxN Drawing, Straight.100" Headers Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Unshrouded Sarja -
Riviväli - Mating - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus 0.838" (21.29mm)
Muut nimet S1242E-15 Käyttölämpötila -65°C ~ 125°C
Rivien 1 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Eristyskorkeus 0.100" (2.54mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 15 position 0.100" (2.54mm)
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Phosphor Bronze
Yhteyden pituus - Post 0.420" (10.67mm) Kontaktin pituus - Mating 0.318" (8.08mm)