PEC36SFDN
PEC36SFDN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PEC36SFDN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PEC36SFDN
Valmistaja Sullins Connector Solutions
Kuvaus CONN HEADER .100 SINGL STR 36POS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero PEC36SFDN Valmistaja Sullins Connector Solutions
Kuvaus CONN HEADER .100 SINGL STR 36POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 51894 pcs Tietolomake P(G,R,A)xCxxSxxN Drawing, Straight.100" Headers Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Unshrouded Sarja -
Riviväli - Mating - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus 0.838" (21.29mm)
Muut nimet S1242E-36 Käyttölämpötila -65°C ~ 125°C
Rivien 1 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 36 Asennustyyppi Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Valmistajan toimitusaika 3 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polybutylene Terephthalate (PBT) Eristyskorkeus 0.100" (2.54mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 36 position 0.100" (2.54mm) Nykyinen arvostelu 3A
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Phosphor Bronze Yhteyden pituus - Post 0.420" (10.67mm)
Kontaktin pituus - Mating 0.318" (8.08mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post 100.0µin (2.54µm)