PTC15SFDN
PTC15SFDN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PTC15SFDN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PTC15SFDN
Valmistaja Sullins Connector Solutions
Kuvaus CONN HEADER .100 SINGL STR 15POS
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4750 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PTC15SFDN Valmistaja Sullins Connector Solutions
Kuvaus CONN HEADER .100 SINGL STR 15POS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4750 pcs Tietolomake Square Post Header
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Unshrouded Sarja -
Riviväli - Mating - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus 0.838" (21.29mm)
Muut nimet S1242-15 Käyttölämpötila -
Rivien 1 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Eristyskorkeus 0.100" (2.54mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 15 position 0.100" (2.54mm)
Nykyinen arvostelu 3A Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteyden pituus - Post 0.420" (10.67mm) Kontaktin pituus - Mating 0.318" (8.08mm)