Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > CD73NP-101KC
CD73NP-101KC
CD73NP-101KC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CD73NP-101KC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CD73NP-101KC
Valmistaja Sumida Corporation
Kuvaus FIXED IND 100UH 510MA 481 MOHM
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero CD73NP-101KC Valmistaja Sumida Corporation
Kuvaus FIXED IND 100UH 510MA 481 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 119257 pcs Tietolomake CD73 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm) suojaus Unshielded
Sarja CD73 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -30°C ~ 100°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.157" (4.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Inductor 510mA 481 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 481 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 510mA Nykyinen - värikylläisyys -